Debreceni Sportiskola

A Debreceni Sportiskola hitvallása olyan kiművelt, becsületes embereket, sportembereket nevelni és képezni, akik felnőttkorban, hazai és nemzetközi színvonalú eredmények elérésére lesznek képesek!

OVERVIEW

This website debrecenisportiskola.hu presently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have sifted twelve pages inside the web page debrecenisportiskola.hu and found thirty-eight websites referencing debrecenisportiskola.hu. I noted two public network platforms retained by debrecenisportiskola.hu.

DEBRECENISPORTISKOLA.HU RANKINGS

This website debrecenisportiskola.hu is seeing variant amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for debrecenisportiskola.hu

Traffic ranking (by month) for debrecenisportiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for debrecenisportiskola.hu

Debreceni Jégcsarnok

A Jégcsarnok az ünnepi hosszú hétvégén is vár mindenkit! Március 15. között minden nap nyitva tart a Debreceni Jégcsarnok.

Debreceni Sport Hotel

CAMPUS FESZTIVÁL AKCIÓ A SPORT HOTELBEN. Az ország egyik legnagyobb bulija, melyet szállodánkban pihenhet ki. Ráadás Sportuszodánk wellness részlegének használata, ahol a termál medencében, jacuzziban, szaunában lazíthat a programok között. Jól fogynak a jegyek! Tegnap megkezdődött a jegy-és bérletértékesítés a Bomba! Férfi Kézilabda Magyar Kupa Négyes Döntőre. Jegyek kaphatók a Négyes Döntőre! .

Debreceni Sportcentrum

Szabadidő-, és tömegsport - Sportolj Debrecen! Szabadidő-, és tömegsport. Óriási sikerrel zárult az I. FőnixFitt! Közel 2500-an látogattak ki a Főnix Csarnokban első alkalommal megrendezett sportnapra. Remek programmal indul az újév a Főnix Csarnokban! Nagyszabású sportnappal indítja az újesztendőt 2017. január 7-én hazánk második legnagyobb csarnoka.

Debreceni Sportuszoda

Nagyszerűen szerepelt a Sportuszodában a DSC-SI. 21 arany-, 18 ezüst- és 25 bronzérmet szereztek a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola úszói a Hajós Alfréd Kupa idei utolsó, negyedik fordulójában. Tájékoztatjuk olvasóinkat, hogy a szombati Hajós Alfréd Kupa jegyzőkönyve alább, pdf.

Hódos Csarnok

A szezon legnehezebb mérkőzése vár a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola NBII-es futsal csapatára. Meccsek, koncertek,izgalom, önfeledt szórakozás, adrenalin szint emelkedés, ez vár ránk hétvégén a Debreceni Sportcentrum Kft. Ha ezek a falak mesélni tudnának. Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesüljön híreinkről,.

WHAT DOES DEBRECENISPORTISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of debrecenisportiskola.hu Mobile Screenshot of debrecenisportiskola.hu Tablet Screenshot of debrecenisportiskola.hu

DEBRECENISPORTISKOLA.HU HOST

I caught that the main root page on debrecenisportiskola.hu took three thousand eight hundred and thirteen milliseconds to download. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider debrecenisportiskola.hu not secure.
84.2.35.139

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I diagnosed that debrecenisportiskola.hu is implementing the Apache/2.2.22 (Debian) operating system.

Debreceni Sportiskola

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Habár az első negyed után még hátrányban volt, a végén kiütéses győzelmet aratott a fővárosban a Debreceni Kosárlabda Akadémia-DSI csapata a Kiemelt Kadett Bajnokság aktuális fordulójában." Our analyzers viewed that the web page stated " A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola futsal csapatából Tóth Attila, Szabó Péter és Somogyi István kapott meghívót." The Website also said " Élete első felnőtt világversenye előtt!."

VIEW SUBSEQUENT WEB PAGES

Debreceni Sportuszoda

Dentista Verona Prezzi 7.800 Arcata

Testimonianza Intervento di Implantologia dentale reale. Testimonianza Intervento di Implantologia dentale reale. Implantologia a carico immediato Verona.

HOTEL DORMY INN KITAMI 3 Japan- from 96 HOTELMIX

Share your experience with us. Share your experience with us. Your departure date was more than 30 days after your arrival date. Bookings can only be made for a maximum period of 30 days. Please enter alternative dates and try again. Dormy Inn Kitami is placed in a natural area of Kitami in the vicinity of Kitami Family Land, Abashiri-kokuteikÅ en and Lake Kussharo.